zpět na stránku semináře ZNOVU SPOLU

Společně vyřešíme závislost Vašich blízkých

Honza Fiala je zakladatelem projektu ZNOVU SPOLU. Pomáhá blízkým osobám závislých lidí na drogách a alkoholu. Také pomáhá závislým lidem, kteří chtějí řešit léčbu ze závislosti individuálně.

Ceník konzultací

Individuální setkání (60 min) – osobní setkání, telefon, Google Meet

1410 Kč

Párové setkání (90 min) – osobní setkání, Google Meet

dle rozsahu

Skupinová setkání

dle rozsahu

Poradenství

dle rozsahu

tyto ceny jsou platné do 20.1.2024

V případě jakékoliv nejasnosti nám můžete zavolat nebo napsat

Objednávka konzultace

Naše společnost má silně zakořeněná schémata vnímání lidí závislých na drogách. Projevují se odsuzováním a ostrakizací všech, kteří se s tímto těžkým problémem potýkají. Víte, že závislý ale může být i váš kamarád, partner či kolega z práce? Možná to jen nevíte. 

Projekt ZNOVU SPOLU přichází s myšlenkou nabídnout veřejnosti, rodinným příslušníkům a přátelům závislého nový náhled na závislost a východiska těžkých příběhů, které jsou důsledkem závislosti. 

Vstupte do našeho edukativního semináře, který přináší různé pohledy na cesty životem závislého a neotřelé způsoby, jak závislé lidi vnímat. Zjistíte, jak je pochopit, jak jim pomoci i jak pomoci sobě, když ve svém okolí závislého máte. 

Během našeho semináře najde odpovědi na otázky každý, kdo se potřebuje s tématem závislosti vypořádat.

Tým ZNOVU SPOLU

Honza Fiala je vyjednavač, kouč a team leader. Má rád komunikaci s lidmi, řešení mezilidských vztahů a aplikovanou psychologii. Na své cestě životem si sám dlouho počínal neuváženě až ztraceně. Dnes jde se svou kůží na trh a dělí se o bohaté osobní zkušenosti a praktické poznatky. 

Díky vědě a novému poznání tvořím další, tentokrát smysluplnou etapu svého života. Budu rád když, předáme i vám kousek návodu na štěstí a hodnotu, která vás dlouhodobě naplní.

Honza Fiala – zakladatel projektu

Michal Vaněk je typické “dítě systému” a bývalý uživatel drog. Nyní úspěšně abstinuje a působí jako recovery kouč. V životě zažil hodně: od hlubokého dna na ulici a v cele ve výkonu trestu, přes každodenní život klasického uživatele drog až k cestě z kruhu ven

Díky léčbě v terapeutické komunitě a trvalé abstinenci jsem se dostal tam, kde jsem. Mám skvělou práci, přítelkyni, hypotéku na dům a společnou vizi pro čistý rodinný život.

Michal Vaněk – recovery kouč

Pavel Ignácek se věnuje analýzám a internetovým strategiím. Jeho zájem leží v oblasti digitálního marketingu a e-commerce. Analytický přístup mu umožňuje dobře plánovat klíčové kroky v turbulentním prostředí. 

Umím rozpoznat trendy a vzorce v online chování lidí a mám dobré povědomí o tom, jak tady dosáhnout úspěchu. Projekt pomáhám Honzovi nasměrovat tak, aby měl pozitivní dopad na co největší počet lidí.

Pavel Ignácek – analytický specialista

Napište nám!

Kontakt

Důležité odkazy

Sociální sítě