Reference

V této sekci naleznete hodnocení a zpětnou vazbu od lidí a organizací, s nimiž jsem měl potěšení spolupracovat. Je pro mě ctí sdílet slova  a uznání. Tyto slova potvrzují, že mým cílem je poskytovat skvělé služby a dosahovat spokojenosti klientů. Děkuji všem, kdo mi svěřili své projekty a dovolili mi být součástí jejich úspěchů.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu znovu spolu za jejich lidský přístup a pomoc. Konečně jsem cítila, že mi někdo rozumí a úspěšně pracujeme nadále na závislosti mého syna, který dělá obrovské pokroky. Úžasně sestavený plán úplně změnil atmosféru u nás doma, zase se cítím naživu.

Marie L.

Honzo, děkuji Vám za pochopení našich problémů. Za neskutečný zážitek ve formě 2 hodin s Vámi. Vše už chápu a aplikuji na našem vztahu s manželem. Je to úžasné. Smrt závislosti.

Iva

Školení našich obchodních zástupců proběhlo formou zábavnou, pochopitelnou, cena v pořádku, zpětná vazba viditelná. Doporučuji

Tomáš

Nemovitost jsem chtěla koupit max za 8 000.000.
S panem Fialou jsem ji při tržní ceně 8.900.000,- koupila za 6,9 mil. Boží

Petra L.

Honzo, děkuji Vám za tréninky vyjednávání u nás. Budeme s Vámi nadále spolupracovat. Vy a Vaší kolegové jste se stali naší zbraní.

Zdeňka K.

Honza mě posunul v oblasti získávání nových zákazníků a sebedůvěrou k práci, kterou moje firma vykonává

Pavel I.