Seminář je určen pro rodiče, sourozence, partnery, přátelé, kolegy a další osoby sekundárně dotčené závislostmi na drogách či alkoholu.

Fakta o skutečné podstatě látkových závislostí. Pohledy a přímá zkušenost uzdraveného člověka. Aktuální přístupy specialistů: psychologů, psychiatrů a adiktologů. 

Cílem jedinečného projektu je ukázat závislosti v reálném světle. Zjistíte vše podstatné o principech fungování závislostí a uslyšíte osobní zkušenost osob, které závislost úspěšně překonaly. 

Zúčastněte se unikátního semináře, který pomáhá.

Již podruhé v České republice

ZNOVU SPOLU je vzdělávací seminář pro závislé osoby a blízké závislých. Je určen pro rodiče, sourozence, partnery, přátelé, kolegy a další osoby sekundárně dotčené závislostmi na drogách či alkoholu.

Co se dozvíte :

– díky autentickým příběhům dostanete vhled do problematiky látkových závislostí,
– zjistíte, co blízcí opravdu prožívají, cítí a jak jim správně naslouchat,
– dozvíte se, proč přes veškerou snahu zatím nic nefunguje,
– poznáte opravdovou příčinu a podstatu problému,
– pochopíte, proč nemohou jednoduše přestat,
– naučíte se jim efektivně pomoct.

Co dostanete? 

Tým projektu ZNOVU SPOLU přináší edukativní seminář. Ukazuje různé pohledy na cestu životem závislého. Umožňuje pochopit, jak na této cestě závislé lidi vnímat. 

Ukazujeme způsoby, jak jim pomoci i jak pomoci sám sobě, pokud žijete v přímé blízkosti drogově závislého. Během tohoto semináře najdete odpověď na osobní palčivé otázky. Cílem projektu a semináře je vzdělávání v oblasti závislostí, které postupnými kroky vede k vyléčení.

Získejte aktuální informace

Zanechte nám svůj e-mail a budete pravidelně informováni o  zajímavostech týkajících se problematiky závislostí.

Také se můžete dozvědět více detailů ohledně tohoto projektu a kurzů.

Naše společnost má silně zakořeněná schémata vnímání lidí závislých na drogách. Projevují se odsuzováním a ostrakizací všech, kteří se s tímto těžkým problémem potýkají. Víte, že závislý ale může být i váš kamarád, partner či kolega z práce? Možná to jen nevíte. 

Projekt ZNOVU SPOLU přichází s myšlenkou nabídnout veřejnosti, rodinným příslušníkům a přátelům závislého nový náhled na závislost a východiska těžkých příběhů, které jsou důsledkem závislosti. 

Vstupte do našeho edukativního semináře, který přináší různé pohledy na cesty životem závislého a neotřelé způsoby, jak závislé lidi vnímat. Zjistíte, jak je pochopit, jak jim pomoci i jak pomoci sobě, když ve svém okolí závislého máte. 

Během našeho semináře najde odpovědi na otázky každý, kdo se potřebuje s tématem závislosti vypořádat.

V případě jakékoliv nejasnosti nám můžete zavolat nebo napsat

Kde se akce konala?

Kde tato akce proběhla:

Areál Výstaviště Flóra Olomouc

Vybrali jsme jeden z nejvýznamnějších výstavních komplexů v České republice. Nachází se v historickém parku hanácké metropole. V blízké Galerii Šantovka najdete dostatek parkovacích míst.

Kdy:

Úterý 30. 1. 2024, 10:00–⁠15:00

Tým ZNOVU SPOLU

Honza Fiala je vyjednavač, kouč a team leader. Má rád komunikaci s lidmi, řešení mezilidských vztahů a aplikovanou psychologii. Na své cestě životem si sám dlouho počínal neuváženě až ztraceně. Dnes jde se svou kůží na trh a dělí se o bohaté osobní zkušenosti a praktické poznatky. 

Díky vědě a novému poznání tvořím další, tentokrát smysluplnou etapu svého života. Budu rád když, předáme i vám kousek návodu na štěstí a hodnotu, která vás dlouhodobě naplní.

Honza Fiala – zakladatel projektu

Michal Vaněk je typické “dítě systému” a bývalý uživatel drog. Nyní úspěšně abstinuje a působí jako recovery kouč. V životě zažil hodně: od hlubokého dna na ulici a v cele ve výkonu trestu, přes každodenní život klasického uživatele drog až k cestě z kruhu ven

Díky léčbě v terapeutické komunitě a trvalé abstinenci jsem se dostal tam, kde jsem. Mám skvělou práci, přítelkyni, hypotéku na dům a společnou vizi pro čistý rodinný život.

Michal Vaněk – recovery kouč

Pavel Ignácek se věnuje analýzám a internetovým strategiím. Jeho zájem leží v oblasti digitálního marketingu a e-commerce. Analytický přístup mu umožňuje dobře plánovat klíčové kroky v turbulentním prostředí. 

Umím rozpoznat trendy a vzorce v online chování lidí a mám dobré povědomí o tom, jak tady dosáhnout úspěchu. Projekt pomáhám Honzovi nasměrovat tak, aby měl pozitivní dopad na co největší počet lidí.

Pavel Ignácek – analytický specialista

Hosté

Eliška Maixnerová

Žena půvabná a vždy střízlivá. Život jí otřásl: v 16 letech má za sebou díky spoluzávislosti mnoho těžkých ran. Má odvahu o nich mluvit a o své zkušenosti se otevřeně dělí.

Alena Vinklerová

Po 30letém boji se závislostí na tvrdých drogách má medaili s nápisem “Vítěz”.  Skvělá babička, kamarádka a člověk, který dnes vnáší smích a radost všude, kam vkročí.

Program ON-LINE SEMINÁŘE

10:00 - 10:15

Udělejte si pohodlí. Dáme šanci vašim blízkým! (Eliška Maixnerová)

10:20 - 11:00

Vývoj mozku a závislost - opravdové příčiny závislosti (Honza Fiala)

11:05 - 11:50

Z vězeňské cely až před vás: recovery kouč s klíčem k úspěšné abstinenci (Michal Vaněk)

11:50 - 13:00

oběd

13:05 - 13:35

Rozhovor s úspěšnou abstinentkou (Alena V. a Honza Fiala)

13:35 - 14:10

Pohled klinické psycholožky na závislosti (PhDr. Dobrila Hrůzová a Honza Fiala)

14:15 - 14:30

Oddechová pauza

14:35 - 15:00

Vlastní zkušenosti se závislostmi v podání transformativních koučů - Porozumění mysli (Kat Černá a Radek Pavlíček)

15:00 - 15:45

Tipy koučů, jak závislost správně uchopit - závěrečný rozhovor

Přijmáme předobjednávky on-line záznamu semináře

ZÁZNAM ON-LINE SEMINÁŘE

2660 Kč / 108 EURO

Rezervovat místo na semináři

Napište nám!

Kontakt

Důležité odkazy

Sociální sítě